Értesüléseink szerint a tegnapi rendőri letartóztatás árnyékában, teljes titokban – felmondással – küldték el N. Istvánt, a Szőlő utcai intézet rendészeti vezetőjét, a letartóztatott pedofil igazgató egyik legfontosabb bizalmasát.
Tudomásunk szerint eddig semmilyen hatósági eljárás nem indult ellene; most akár külföldre is szökhet, tanúkat is befolyásolhat, a hatóságok pedig láthatóan nem tesznek ez ellen semmit.
8 Responses
Ha a családból meg a fideszből nem lenne senki súlyosan érintett, akkor a „békeharc” mellett ez lehetne orbán legnagyobb ásza a kampányban, pl. személyesen vezetné a pedofilia elleni harcot, a megafonosok az utcán üldöznék kamerájukkal a gyermekotthon igazgatót, óriásplakátokon szerepelne zsoltibácsi fantomképe, listákon nyilvánossá tehetnék a pedofilok és segítőik kilétét.
De hiába, mindezeket ő nem teheti meg, sőt Isten őrizz … ugyan miért? Itt csak egyetlen válasz létezik!
na igen, csak ő még szintet lépett a perverziók terén, az incestus az nagyon komoly dolog …
ott nincs olyan hogy életkor eltitkolása meg beleegyezés b+! csak tudnia kell, még bebaszva is, hogy az a saját lánya!
Egyáltalán nem törvénytelen terhex x xődet, köztársasági elnököt csináltatni belőle a miniszterelnök haveroddal, aztán a régi szép időkre hivatkozva kihozatni vele a börtönből a pedofil-segéd haverodat. És mindeközben folyton Istenre hivatkozni.
Az vesse rá az első követ, aki még nem csinált ilyet!
8 Responses
Ha a családból meg a fideszből nem lenne senki súlyosan érintett, akkor a „békeharc” mellett ez lehetne orbán legnagyobb ásza a kampányban, pl. személyesen vezetné a pedofilia elleni harcot, a megafonosok az utcán üldöznék kamerájukkal a gyermekotthon igazgatót, óriásplakátokon szerepelne zsoltibácsi fantomképe, listákon nyilvánossá tehetnék a pedofilok és segítőik kilétét.
De hiába, mindezeket ő nem teheti meg, sőt Isten őrizz … ugyan miért? Itt csak egyetlen válasz létezik!
na igen, csak ő még szintet lépett a perverziók terén, az incestus az nagyon komoly dolog …
ott nincs olyan hogy életkor eltitkolása meg beleegyezés b+! csak tudnia kell, még bebaszva is, hogy az a saját lánya!
ja, ja
„az incestus”
Milyen nagyszerű ember vagy, hogy anyádat nem vérfertőzted.
Tényleg egy gerinc vagy.
a cigányoknak nem okoz gondot, ezért neki sem
és mi van ha Orbán jobban zsidó, mint cigány? Hm?
https://www.facebook.com/share/v/1Adhj4yzfG/
akkor is csak leszarom, meg a sírját is
Egyáltalán nem törvénytelen terhex x xődet, köztársasági elnököt csináltatni belőle a miniszterelnök haveroddal, aztán a régi szép időkre hivatkozva kihozatni vele a börtönből a pedofil-segéd haverodat. És mindeközben folyton Istenre hivatkozni.
Az vesse rá az első követ, aki még nem csinált ilyet!
Tudjuk! Dobrev Klára szociális gondozó elmondta.