Kinek a pap, kinek a papné, nektek a ministráns fiúk! A nap

Tudod férfi választópolgárként Én szívesebben szavazok egy nagy libidójú nőre, mint a soraitokban ülő aberrált, meleg, pocakos vénemberekre, akik árvaházi kisfiúkra gerjednek!
Borkai, ha most hajókázott volna, középkeresztet kapna, úgy hiányzik egy igazi hetero médiahír ennek a meleg bandának. Az egyházaitok is, – ahol a hűtlenség nagyobb bűn, mint a kisfiúk megrontása – megérnek egy misét.
Kinek a pap, kinek a papné, nektek a ministráns fiúk!

3 Responses

  1. És ezt te mondod, gólyatáboros, KISZ-táboros, Úttörő-táboros? 😂🤣😁😂 Átjöttél a Fideszbe, mi?

  2. „kisfiúk megrontása”… Tudom mondta a 68-as vörös püspök, a Cohn-Bendit. 😁😂😁

    „Egy ital Daniel Cohn-Bendittel: „Ma már csak zsidónak érzem magam”
    A közel 80 éves volt európai parlamenti képviselő önéletrajzi könyvének megjelenése alkalmából visszatekint pályafutására és zsidó hovatartozására.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű