Magyarországon ma nagyjából egymillió ember él, aki próbált már valamilyen kábítószert, és egy relatíve friss kutatás szerint százezrek élnek az országban, akik viszonylag rendszeresen fogyasztják valamelyik illegális szert. Hogy a tengernyi ember közül pont egy olyan együtteshe száll ki a rendőrség, amely néhány hónapja egy enyhén rendszerkritikus dalt adott ki, az énekese pedig a legnagyobb, még nem a kormány által ellenőrzött tévécsatorna sztárja, borzasztóan rosszul néz ki. Talán a Fidesznek muzsikálók, az ő csatornáikon szereplők közt is van olyan, aki fogyaszt kábítószert.
Egy betartathatatlan, emberek tömegei által rendszeresen megszegett törvény szelektív alkalmazása a hatalmat kritizálókra a tankönyvi példája annak, hogy egy ország nem demokrácia. Törökországban is ilyesmi zajlik, Oroszországban pedig már régebben lezajlott.
Az állam azért üldözi kábszert (amúgy a pia is az), mert nincs mögötte jövedéki adó. Ha tényleg az egyén vagy a közösség miatti aggódás lenne a fő oka a kábítószer üldözésének, akkor holnaptól betiltanák az alkoholt is. „Úgy lazulhatsz paraszt, hogy az nekünk is jó legyen (adóban), külünben meg lesztek b@szva.” Nagyjából ez a lényege az egésznek.
5 Responses
Magyarországon ma nagyjából egymillió ember él, aki próbált már valamilyen kábítószert, és egy relatíve friss kutatás szerint százezrek élnek az országban, akik viszonylag rendszeresen fogyasztják valamelyik illegális szert. Hogy a tengernyi ember közül pont egy olyan együtteshe száll ki a rendőrség, amely néhány hónapja egy enyhén rendszerkritikus dalt adott ki, az énekese pedig a legnagyobb, még nem a kormány által ellenőrzött tévécsatorna sztárja, borzasztóan rosszul néz ki. Talán a Fidesznek muzsikálók, az ő csatornáikon szereplők közt is van olyan, aki fogyaszt kábítószert.
Egy betartathatatlan, emberek tömegei által rendszeresen megszegett törvény szelektív alkalmazása a hatalmat kritizálókra a tankönyvi példája annak, hogy egy ország nem demokrácia. Törökországban is ilyesmi zajlik, Oroszországban pedig már régebben lezajlott.
Az állam azért üldözi kábszert (amúgy a pia is az), mert nincs mögötte jövedéki adó. Ha tényleg az egyén vagy a közösség miatti aggódás lenne a fő oka a kábítószer üldözésének, akkor holnaptól betiltanák az alkoholt is. „Úgy lazulhatsz paraszt, hogy az nekünk is jó legyen (adóban), külünben meg lesztek b@szva.” Nagyjából ez a lényege az egésznek.
Ciganyok ezek
a fidesz propagandától nincs károsabb kábítószer. Ezeknek a kitalálóit és terjesztőit kellene gyorsítottban elítélni életfogytiglanra.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=24994898400121316&set=p.24994898400121316&type=3