Hogy „egészen kis purdé” korában figyelte, ahogy a csirkék menekülnek a vágás elől

Orbán Viktor azt mondta a „Harcosok klubja” rendezvényen politikai motiváltságának forrásáról, hogy „ez egy gyerekkori látomás vagy élmény”. Ami arról szól, hogy „egészen kis purdé” korában figyelte, ahogy a csirkék menekülnek a vágás elől. Az ügyesebbeket – amikor már-már képesek lettek volna átszállni a kerítésen – a nagyanyja fogta, és ollóval levágta a szárnyuk végét.
Ezt a történetet mély lelki kapcsolat köti össze azzal a nem bizonyítható, ámde mégiscsak jellemző anekdotával, ahogyan Sztálin elvtárs, még jóval a Nagy Terror ideje előtt elmagyarázta volna a politikai bizottság kétkedő tagjainak azt, hogy hogyan kell kezelni a választópolgárt. Ennek demonstrálására ugyanis elővett egy élő csirkét, majd mindenki szeme előtt egyenként kitépte belőle a tollakat. A vérző, sokkos állat rettegve támolygott ezután a szobában, majd Sztálin ugyanazzal a kézzel néhány kenyérmorzsát szórt a földre, amit a csirke rögtön eszegetni kezdett és követte a morzsa szóró kezet. Na látjátok! – mutatott rá áldozatára a főtitkár: ugyanígy kell kezelni a választópolgárokat is. Ugyanabból a kézből békésen eszeget a csirke, mint amelyik előtte szörnyű kínokat okozott neki.
A Fidesz pontosan ugyanígy kezeli saját választóit. Ezt mutatja, hogy minél szegényebb valaki és minél kevésbé tud részesülni a „köz” egyébként is egyre jobban lepusztított szolgáltatásaiból, annál inkább valószínű, hogy a Fideszre szavaz.

5 Responses

  1. A Hír TV egy pillanatra bevágott az élő közvetítésébe egy távoli felvételt a békamenetről 11:03-kor. Aztán gyorsan váltott a kép”
    Ehhez mikrofon sem kell orbánnak, elég lesz a mobilzsámoly.

    😀 😀 😀

    1. Szóljatok, ha adadadázik, és nyál folyik a szája sarkában! Rögtön odakapcsolok.

  2. en is eljottem magyarorszagrol es most itt nemetorszagban nincsen munkaszunet de legalabb orban sincsen ez a hortytacsko torpemalac szendvicsfeju gömbcigany

    1. ha már a környezetemben a 70 – 80-as öregasszonyok is azon vannak, hogy úristen, ezeket nem szabad újraválasztani, akkor nincs nagy baj…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű