Van ebben a városban sokkal több és komolyabb büszkeségre okot adó épület vagy táj.Ezek a pincék a virágzó borkereskedelem idején épültek. Erre a tevékenységre fűződött fel a régmúltban híres társadalmi-kulturális élet. Legalább 75 éve agonizál a hegyoldal, a legnagyobb hiba, hogy egy olyan képet akarunk folyton megfesteni, ami már régen összetört és abben a formában már soha nem is állítható elő.A habos-babos álromantikus elalélások helyett működő városrészként kellene rá tekinteni és csak önnfentartó-fenntartható működtetésekben kellene gondolkodni. Máz helyett valós, XXI. századi tartalmat!
Egy válasz
Van ebben a városban sokkal több és komolyabb büszkeségre okot adó épület vagy táj.Ezek a pincék a virágzó borkereskedelem idején épültek. Erre a tevékenységre fűződött fel a régmúltban híres társadalmi-kulturális élet. Legalább 75 éve agonizál a hegyoldal, a legnagyobb hiba, hogy egy olyan képet akarunk folyton megfesteni, ami már régen összetört és abben a formában már soha nem is állítható elő.A habos-babos álromantikus elalélások helyett működő városrészként kellene rá tekinteni és csak önnfentartó-fenntartható működtetésekben kellene gondolkodni. Máz helyett valós, XXI. századi tartalmat!