Ugye a 68 éves néninél a rendőrség személyes adattal való visszaélés gyanújával nyomoz, mert Rétvári feje volt egy képen, vajon a Fidesz által gyártott lejárató AI-k és egyéb médiaszemetek is erre a sorsra jutnak?
„Az Európai Parlament nem függesztette fel Ilaria Sadis-nak, a szegény olasz tanítónéninek a mentelmi jogát, és ezáltal megvédte őt a gonosz, fasiszta, nácista, gáztüzelő és húsevő Orbánbasi rezsimjétől.
Ilaria Sadis ugyanis antifasiszta. Gyengébbek kedvéért elmagyarázzuk, hogy ez mit jelent. Például azt jelenti, hogy ha valakit ő megver, akkor az az illető fasiszta volt, tehát megérdemelte. Ha viszont valaki bántani akarja Sadist, a szegény tanítónénit, akkor az szükségszerűen fasiszta. Így lett tehát a magyar rendőrség és bíróság ízig-vérig fasiszta.
Aki esetleg nem lenne tisztában az eseményekkel, annak elmagyarázzuk, mi történt. 2023 február 9-én Ilaria Sadis, az olasz tanítónéni tanulmányi kirándulásra érkezett a Mókus örs tagjaival, köztük a transznemű Maja T-vel, Tobias E-vel, és még vagy legalább egy tucatnyi, számatalan nembe tartozó ártatlan fiatallal, aki szerették volna megcsodálni a szép Budapestet, és eltölteni egy-két napot a magyar fővárosban.
Nem sejtették azonban, hogy a könnyed városnézés hamarosan rémálommá válik. Február 10-én van ugyanis minden évben a gonosz hazafiaknak a megemlékezése az 1945-ös Budavári kitörésről, ami az egész birodalom leghitványabb söpredékének a gyülekezőhelye. Így történhetett meg, hogy amint Sadisék sétáltak a városban épp heten-nyolcan a járdán, egyszer csak egy előttük haladó férfi minden előjel nélkül hátrafelé rájuk támadt, és csak azért nem lett komolyabb bajuk, mert a véletlen ott heverő kalapácsokat és viperákat felkapva meg tudták védeni magukat.”
Eddig sikerrel megvívott, virtuális ellenségekkel szembeni háborúit az AI-jal még látványosabbá teheti a barma. Valós kihívás ellenében rendszerint lebőg, ilyen ez.
akkor innentől a kampány majd „szórakoztatás” kategóriában fog jönni, ahol putyin, trump, mici mackó meg a többiek ai videókban magyarul fogják bizonygatni, hogy o1cg az egyetlen remény?
Az ukránok EU és NATO tagok akarnak lenni, partnerségre, jó kapcsolatokra törekednek, ezt a geci is tudja, azért ekkora az arca. de ha bukna, elszállna a védettsége, szóval tényleg most már csak a puszta életéért küzd.
Sebaj! Majd rendeztek egy tüncikét. Felvonultok, ahogy tettétek azt a fáklyás „rabszolgatörvény ” tüntetésen. Leveszítek a láncot, a rázó öklöt. Itt a transzparensetek új szövege: VISSZA AZ ÁGYÚGYÁRAT! Vissza Miskolcnak! Meg akarunk gazdagodni a háborús konjukturában!
13 Responses
Ugye a 68 éves néninél a rendőrség személyes adattal való visszaélés gyanújával nyomoz, mert Rétvári feje volt egy képen, vajon a Fidesz által gyártott lejárató AI-k és egyéb médiaszemetek is erre a sorsra jutnak?
„Az Európai Parlament nem függesztette fel Ilaria Sadis-nak, a szegény olasz tanítónéninek a mentelmi jogát, és ezáltal megvédte őt a gonosz, fasiszta, nácista, gáztüzelő és húsevő Orbánbasi rezsimjétől.
Ilaria Sadis ugyanis antifasiszta. Gyengébbek kedvéért elmagyarázzuk, hogy ez mit jelent. Például azt jelenti, hogy ha valakit ő megver, akkor az az illető fasiszta volt, tehát megérdemelte. Ha viszont valaki bántani akarja Sadist, a szegény tanítónénit, akkor az szükségszerűen fasiszta. Így lett tehát a magyar rendőrség és bíróság ízig-vérig fasiszta.
Aki esetleg nem lenne tisztában az eseményekkel, annak elmagyarázzuk, mi történt. 2023 február 9-én Ilaria Sadis, az olasz tanítónéni tanulmányi kirándulásra érkezett a Mókus örs tagjaival, köztük a transznemű Maja T-vel, Tobias E-vel, és még vagy legalább egy tucatnyi, számatalan nembe tartozó ártatlan fiatallal, aki szerették volna megcsodálni a szép Budapestet, és eltölteni egy-két napot a magyar fővárosban.
Nem sejtették azonban, hogy a könnyed városnézés hamarosan rémálommá válik. Február 10-én van ugyanis minden évben a gonosz hazafiaknak a megemlékezése az 1945-ös Budavári kitörésről, ami az egész birodalom leghitványabb söpredékének a gyülekezőhelye. Így történhetett meg, hogy amint Sadisék sétáltak a városban épp heten-nyolcan a járdán, egyszer csak egy előttük haladó férfi minden előjel nélkül hátrafelé rájuk támadt, és csak azért nem lett komolyabb bajuk, mert a véletlen ott heverő kalapácsokat és viperákat felkapva meg tudták védeni magukat.”
Eddig sikerrel megvívott, virtuális ellenségekkel szembeni háborúit az AI-jal még látványosabbá teheti a barma. Valós kihívás ellenében rendszerint lebőg, ilyen ez.
Hja. Márki-Zay Péternél is hogy lebőgött.
mindegy milyen áron, de a hatalmat meg KELL tartaniuk, különben, nekik annyi és ezt pontosan tudják
😀
akkor innentől a kampány majd „szórakoztatás” kategóriában fog jönni, ahol putyin, trump, mici mackó meg a többiek ai videókban magyarul fogják bizonygatni, hogy o1cg az egyetlen remény?
Az ukránok EU és NATO tagok akarnak lenni, partnerségre, jó kapcsolatokra törekednek, ezt a geci is tudja, azért ekkora az arca. de ha bukna, elszállna a védettsége, szóval tényleg most már csak a puszta életéért küzd.
Sebaj! Majd rendeztek egy tüncikét. Felvonultok, ahogy tettétek azt a fáklyás „rabszolgatörvény ” tüntetésen. Leveszítek a láncot, a rázó öklöt. Itt a transzparensetek új szövege: VISSZA AZ ÁGYÚGYÁRAT! Vissza Miskolcnak! Meg akarunk gazdagodni a háborús konjukturában!
te vagy az boborján?
„Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra. Az igazság nem mondatokban rejlik, hanem a torzítatlan létezésben”
Szánalmas egy testi, és szellemi roncs, aki ilyesmibe energiát fektet.
Ezt beszéld meg az orosz zsidó Zelenszkij- Nuland párossal.
te ki vagy hogy itt parancsolgatsz?
így csak kurvaanyáddal beszélhetsz