Két év után a Hamásznak nem nagyon maradtak jó lapjai a háborúban, és bár valameddig még húzhatták volna, úgy érezhették, hogy ez az a pont, aminél már nem éri meg továbbmenni.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Két év után a Hamásznak nem nagyon maradtak jó lapjai a háborúban, és bár valameddig még húzhatták volna, úgy érezhették, hogy ez az a pont, aminél már nem éri meg továbbmenni.
Egy válasz
Hogy kinek mi maradt és főleg meddig, majd a jövő dönti el.De apropó! Mintha ma írták volna alá a Közel-keleti békeszerződést,ahol Trump kiemelt figyelmet fordított Orbán Viktor személyére és elismerően nyilatkozott a Magyarországot vezető képességeiről.Szerkesztőkém! Ez nem fontosabb hír-még legendás szimat nélkül is-mint az a sok szánalmas pletyka ízű szöszenet?A világ legerősebb nagyhatalmának vezetője nyilvánosan piedesztálra emelte a magyarok miniszterelnökét !