Újra rendezik a kurvák helyzetét Miskolcon

Pedig Badány is sokat bíbelődött vele.

3 Responses

  1. A Csengey-kert nem a kultúra, hanem az alantasabb igények kielégítését szolgáló létesítménnyé vált köszönhetően egy fidesznyicának, a szomszédos téren fecskendőket találhatunk, a kocsmába alkoholt szállító járművek stétverhetik a burkolatot, mert a pia az mindenek felett (iskolától kevesebb, mint 200 méterre!), a kapualjakba jár a csőcselék vizelni, hányni, és egyéb szükségleteit elvégezni, ami aggasztó, hogy már a prostikat is be fogják költöztetni a belvárosba. Ezek képesek rá. Toca, Bajusz, Hollósy, Szécsényi kategóriás képviöselőkkel, akik azt sem tudják, merre van Európa, Miskolc egyre jobban hasonlít egy pöcegödörre.

    6
    2
    1. Triviális. Az egész városrész kultúrájának letéteményese Gáti doktor.

      Ezen okból szeretnék Gáti kedvébe járni; ragaszkodok a hagyományokhoz.
      Mimimun 4 bordélyház, 40 jólképzett szexipari munkással , menedzsmenttel, logisztikával,
      Pénzügy Bizottság elnök felügyelettel

      A Nagy Októberi Foradalom előtt
      „az 1910-es években Miskolcon négy bordélyház működött 37 kéjnővel, emellett pedig 2 magánkéjnő dolgozott a korabeli dokumentumok tanúsága szerint.

      A városban összesen hét ilyen ház működött, egy kivételével mindegyik a Rozmaring utcában, a Pecze-patak partján. A kis utca szinte összes épülete bordélyként működött valameddig, így akár mondhatjuk azt is, hogy ez az épülettömb volt Miskolc bordélynegyede a századfordulón, méghozzá a város szívében, mégis picit elszigetelten. Ugyanis az akkori Rozmaring utca ma Patak utca néven létezik, ez a hely ideális volt az alkalmi légyottok lebonyolítására: közeli, mégis diszkrét, illetve az alábbi rendelet (14. §) előírásainak is megfelelt.

      „Bordélyház csak oly félreeső utcákban engedélyezhető, amelyben templom, iskola, vagy ifjusági internátus nincs. Ha oly utcában, hol bordélyház engedélyeztetett, később templom, iskola, vagy internátus létesittetnék, a bordélytelep áthelyezendő, s azért annak tulajdonosa semmiféle kártérítést nem követelhet.”

      1
      1
  2. Eccerű!
    Minden önkormányzati választókerületnek legyen türelmi zónája
    és tartson jó kapcsolatot a szexmunkásaival

    TEÁOR

    9604 – Fizikai közérzetet javító szolgáltatás

    FONTOS VÁLTOZÁS 2025.01.01-től!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű