Volt, amelyiket a túl kevés, másikat pedig a túl sok utas miatt szüntettek meg.diás oldala készített egy egészen érdekes összeállítást a megszűnt miskolci villamosokról (0-s, 3-as, 4-es és hejőcsabai vonalak). Tudtuk például azt, hogy Miskolc legrövidebb villamosjárata mindössze 19 évig üzemelt és csak két kilométer hosszú pályája volt? És azt tudtuk, hogy a 2010-es években majdnem újraindították a járatot, de erre végül mégsem került sor?
Fotó. Villamos a bal szélen
Egy másik villamosvonal megszüntetésének, pedig, bármilyen hihetetlennek is hangzik, a túl sok utas volt az oka. Az egyvágányú vonalon ugyanis már nem lehetett tovább sűríteni a járatokat, így inkább helyette buszok közlekedtetése mellett döntöttek. Íme a remek videó: (Borítókép: Youtube)
