Megérdemeltük volna…

„A meccs képe alapján nem elfogadható ez az eredmény” – jelentette ki Nagy Zsolt az M4 Sport kamerái előtt. Úgy vélte, ahogy Írországban győzelmet érdemeltek volna, most egy döntetlen járt volna a teljesítményükért. Varga Barnabás arról beszélt, „két meccsen lehetett volna négy pontunk, de végül csak egy lett”, Tóth Balázs pedig úgy vélte, hogy „bár közel 80 százalékban birtokolták a labdát a portugálok, a gólokon kívül nagyon nem tudtak lehetőségeket kialakítani”. A szövetségi kapitány úgy fogalmazott, „három pontot elveszítettük két meccsen, lehetnénk sokkal okosabbak az utolsó meccspercekben”. A meccs után Varga Barnabást meginterjúvoló köztévés riporter is kijelentette, hogy „megérdemeltük volna” a döntetlent, de még Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke is úgy érezte, hogy a 2016-os, 3–3-as végeredmény „igazságosabb lett volna”.

Egy válasz

  1. Megérdemeltük volna, fiúk,de a fociban még mindig az győz,aki több gólt rúg . . .

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű