
Ma ismét vittük a Tiszta Hangot – ezúttal Mályiban és Nyéken jártunk.

3000 újságot adtunk kézbe, közben beszélgettünk, meghallgattuk a véleményeket, a kérdéseket, a gondokat.

Hisszük: a változás nem plakátokon és üres szavakon múlik, hanem azon, hogy egymással szót értünk.

Nincs megállás, tesszük a dolgunkat nap mint nap – az igazságosabb Magyarországért, a biztonságosabb jövőért.

Miskolcról is léptünk – most rajtad a sor, hogy velünk tarts!
7 Responses
Ha már Miskolcon senki nem vevő az uszitásra,vidékre kell menni,ahol senki nem ismeri ezt a x eggfejt.
HAMIS ROSSZ POLÓ VAN RAJTAD PUCUGYURI!
FINGARIA KELL, HOGY AZON LEGYEN A SZEMETLÁDA NŐVERŐ-TELEFONTOLVAJ NEVÉBEN!
Nyugi CAPS LOCK-huszár…Az idegeskedés megárt a szépségednek…:):):)
nőverő hahaha
anikónéninek görcsberándul az arca
Hogy ettol a sz…. se lehet megszabadulni? Istenem! Tisza vezetok, hol vagytok? Hol a szemetek,fuletek?
Amikor árad a Tisza, akkor összeszed minden nmocskot, szemetet , hulladékot.Azt mondjátok folyton, hogy árad, nem!?
De igen, összeszed egy kupacba, úgy hívják letöltendő.