Ma ismét vittük a Tiszta Hangot – ezúttal Mályiban és Nyéken jártunk. Ezek mennek

📰 Ma ismét vittük a Tiszta Hangot – ezúttal Mályiban és Nyéken jártunk.
👥 3000 újságot adtunk kézbe, közben beszélgettünk, meghallgattuk a véleményeket, a kérdéseket, a gondokat.
🌱 Hisszük: a változás nem plakátokon és üres szavakon múlik, hanem azon, hogy egymással szót értünk.
💪 Nincs megállás, tesszük a dolgunkat nap mint nap – az igazságosabb Magyarországért, a biztonságosabb jövőért.
❤️ Miskolcról is léptünk – most rajtad a sor, hogy velünk tarts!

7 Responses

  1. Ha már Miskolcon senki nem vevő az uszitásra,vidékre kell menni,ahol senki nem ismeri ezt a x eggfejt.

    1
    6
  2. HAMIS ROSSZ POLÓ VAN RAJTAD PUCUGYURI!
    FINGARIA KELL, HOGY AZON LEGYEN A SZEMETLÁDA NŐVERŐ-TELEFONTOLVAJ NEVÉBEN!

    1
    4
  3. Hogy ettol a sz…. se lehet megszabadulni? Istenem! Tisza vezetok, hol vagytok? Hol a szemetek,fuletek?

    1
    2
    1. Amikor árad a Tisza, akkor összeszed minden nmocskot, szemetet , hulladékot.Azt mondjátok folyton, hogy árad, nem!?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű