A Bűnvadászok és a fitnesz hölgy. Elszánta magát arra, hogy bármi is lesz, ő innen nem távozik

A

A szép szó sokadjára sem használt, így hát megérkeztek a 10. emeletre az új „villalakók”. A Bűnvadászok Barátai önként vállalták, hogy felveszik a kesztyűt az idős nénin élősködő S. Tímeával szemben. Ezzel kezdetét vette a mindennapos „mulatság”. A nyugalmas, lötyögős-élősködős mindennapoknak egy csapásra vége szakadt. A fekete öves parazita azonban elszánta magát arra, hogy bármi is lesz, ő innen nem távozik. Feljelentés, üdítő, rendőrség és lángos. Következzen a végjáték.

Korábban A BŰNVADÁSZOK SZERENCSEN

A rendőrség nincs a helyzet magaslatán Szerencsen sem. A Bűnvadászok csapata a helyi fogorvos oldalára állt

Ott volt Pakusza is

képernyőkép 2025 07 22 100431
képernyőkép 2025 07 22 100005
képernyőkép 2025 07 22 095802

A Bűnvadászok csapata Borsodból kapta a hívást, egy szerencsi háztulajdonostól. A jogos tulajdonost sajnos a saját apja károsítja meg folyamatosan. Tudtán kívül – teljesen illetéktelenül – bérbe adta a házát, szedi a hasznát, valamint havonta feljelenti a fiát. Egy totális jogi képtelenség alakult ki, ugyanis Krisztiánt, a nyolc lakásos társasház tulajdonosát – az apa manipulációi miatt – egyszerűen nem ismerik el tulajdonosnak a lakások bérlői.

3 Responses

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű