Közel kétkilónyi kábítószergyanús anyag került elő a nő melltartójából

Egy sülysápi benzinkút mögötti parkolóban lettek figyelmesek a nagykátai járőrök egy ott várakozó autóra augusztus 24-én hajnalban. Az egyenruhások igazoltatták a 29 éves nőt és a 36 éves férfit, valamint átvizsgálták a ruházatukat és a kocsit is – írja a police.hu.

Közel kétkilónyi kábítószergyanús anyag került elő a nő melltartójából és a járműből, ami a szakértői vélemény szerint új pszichoaktív anyagnak minősül. A nyomozók kábítószer-kereskedelemmel gyanúsították meg a párost, őrizetbe vették őket, a bíróság pedig elrendelte azóta a letartóztatásukat is.

.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű