Nem jöttek be a kormány grandiózus tervei arról, hogy Magyarország lesz az e-autók gyártásának fellegvára Európában.
-
hvg360
A kormány úgy gondolta, hogy a debreceni kínai akkugyárral megkoronázza a miniszterelnök uralmát, ehelyett úgy tűnik, hogy a város cseppként mutatja a tengert, azaz a bajokat. Az ott élő embereket már amúgy is sújtja a megélhetési válság, most meg még odavitték a gigaberuházást is, amely egyaránt veszélyeztet levegőt, vizet és földet – írja a helyszínről az amerikai hírügynökség budapesti szerkesztője, Simon Zoltán.
Az apropót az adta neki, hogy Magyar Péter a Hajdúság fővárosába is ellátogatott kampánykörútja során, ami rávilágít, mennyire Orbán ellen fordul a közhangulat. Pont akkor, amikor a világ nagy része, ideértve Donald Trump amerikai és Karol Nawrocki lengyel elnököt is, közelebb került a politikus által megtestesített nacionalista jobboldalisághoz.
Más vezetők azonban a jelek szerint jobban lekötik az amerikai elnök figyelmét, noha Orbánt igen szoros kapcsolat fűzi a MAGA-mozgalomhoz, ezért az elején úgy tűnt, hogy a nemzetközi porondon ő lesz az, aki leginkább súgni fog a Fehér Ház urának.
De Debrecen is azt igazolja, hogy az önmaga által illiberálisnak nevezett erősember veszti el az ellenőrzést az ország fölött.
A közhangulat okot ad neki az aggodalomra. Jön fel a Tisza Párt, miután elakadt a gazdaság, és a széles körű korrupcióról szóló állítások hallatán az emberek alternatívát keresnek.
Nem jöttek be a kormány grandiózus tervei arról, hogy Magyarország lesz az e-autók gyártásának fellegvára Európában.
-
hvg360

A kormány úgy gondolta, hogy a debreceni kínai akkugyárral megkoronázza a miniszterelnök uralmát, ehelyett úgy tűnik, hogy a város cseppként mutatja a tengert, azaz a bajokat. Az ott élő embereket már amúgy is sújtja a megélhetési válság, most meg még odavitték a gigaberuházást is, amely egyaránt veszélyeztet levegőt, vizet és földet – írja a helyszínről az amerikai hírügynökség budapesti szerkesztője, Simon Zoltán.
Az apropót az adta neki, hogy Magyar Péter a Hajdúság fővárosába is ellátogatott kampánykörútja során, ami rávilágít, mennyire Orbán ellen fordul a közhangulat. Pont akkor, amikor a világ nagy része, ideértve Donald Trump amerikai és Karol Nawrocki lengyel elnököt is, közelebb került a politikus által megtestesített nacionalista jobboldalisághoz.
Más vezetők azonban a jelek szerint jobban lekötik az amerikai elnök figyelmét, noha Orbánt igen szoros kapcsolat fűzi a MAGA-mozgalomhoz, ezért az elején úgy tűnt, hogy a nemzetközi porondon ő lesz az, aki leginkább súgni fog a Fehér Ház urának.
De Debrecen is azt igazolja, hogy az önmaga által illiberálisnak nevezett erősember veszti el az ellenőrzést az ország fölött.
A közhangulat okot ad neki az aggodalomra. Jön fel a Tisza Párt, miután elakadt a gazdaság, és a széles körű korrupcióról szóló állítások hallatán az emberek alternatívát keresnek.

7 Responses
Tudjuk! Már vagy 20 éve csak kínai gagyikat gyárt a világ a nyugati márkanévek alatt.
https://www.youtube.com/watch?v=NY7bRVFSy9s
Nagyon erős a kínai propaganda. Miskolcon minden kiskirály a levegőben fog ütközni és
a fejedre esik, de téged megvéd a kátyú.😁😂🤣😀 A MIŐR a levegőben fog bilincselni.
„Kína most sokkolta a világot egy igazi repülő autó leleplezésével, melynek ára mindössze 4999 dollár! A várt ár töredékéért ez a futurisztikus jármű nem csupán egy prototípus – tényleg repül. Ebben a videóban belemerülünk a forradalmi repülő autó specifikációiba, technológiájába, dizájnjába és repülési bemutatójába, és abba, hogyan alakíthatja át örökre a közlekedést.
Egy vezető kínai technológiai vállalat által kifejlesztett repülő autó az elektromos energiát, a drónszerű felszállást és a mesterséges intelligencia alapú repülésvezérlést ötvözi, hogy olyan személyes légi mobilitást kínáljon, mint még soha. „
labanc: császárhű magyar
kuruc: nem császárhű magyar, mondjuk Rákóczi-fan.
— ” írja a helyszínről az amerikai hírügynökség budapesti szerkesztője, Simon Zoltán.”
Simon Zoltán melyik magyar?
Blomberg -szirénhangok 😁😂 UNALMAS
Akkor minek olvasod harcos?
„Jön fel Magyar Péter” írja a fizetős 360 fokos heti viktor gucsmoló. 😁😂😀😁
Ilyet láttunk már a villanytelepi strandon is, amikor a Sajó árvize miatt
a mozdonyszőkéket betelepítették a miskolci fő utca házainak hátsó udvarába.
MAJDAN-on is alternatívát kerestek az ukránok
Szíriában is alternatívák kerestek
Az orvlövészek itt is, ott is segítettek
Meglett az eredménye.
akkor meg mi a fact izgulsz? nyugodt legyél, üdüljél röfi!
ne a dpksokat basztasd már vasárnap is kora reggel a frászt hoztad rám!
kopó!
Lehet hogy holnaptól Orbánnak ezentúl ezzel kellene járnia. Vagy azért ennyire azért nem bíztok a kínai kommunista elvtársaitok szaktudásában?
coki van pici, ennyi volt. vége van pici? érthető a nyilas misike házban törpezsóccán is?