„Ugye.nem.vagy annyira balf@sz hogy ezzel akarod elterelni a figyelmrt a pufimegafonos alkalmatlanságáról?”
Debilharcos : – De igen
Fotó. Figyelem a képen nem a hozzászólásban szereplő személy látható. Archív illusztráció
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
„Ugye.nem.vagy annyira balf@sz hogy ezzel akarod elterelni a figyelmrt a pufimegafonos alkalmatlanságáról?”
Debilharcos : – De igen
Fotó. Figyelem a képen nem a hozzászólásban szereplő személy látható. Archív illusztráció
2 Responses
AZONNAL ! Le kell váltani a miskolci népet.
Rosszul szavaztak, mert ti ;Bánatos Andi és Búgócsiga Andi csipet csapata összeveszett a kampány alatt. A vákasztók átláthatták volna, hogy ez csak a gerlepár turbékolása. 😂🤣😁😀
Először Bugócsiga Andika lépett a sötét paraszttal kettőt előre…
a végén Simon Gabesz és a borsodi DK szürke eminenciása rosált egyet.
majd érkezett a világos sakk-matt.
Az a rész hol van amikor a fidesz összeállt a szemkilövető pártjával és hátbaszúrta verest?