Nem csodálkoznék , ha ennek a posztnak a címében szereplő minősítés miatt a szerkesztőért hajnalban jönne a fekete autó. Azért mindennek van határa!
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Nem csodálkoznék , ha ennek a posztnak a címében szereplő minősítés miatt a szerkesztőért hajnalban jönne a fekete autó. Azért mindennek van határa!