Fotóóó… Amikor Bajusz járatseriffnek öltözik. Küldjél

Rossz híre a Fidesznek van.Ígéret szerint már üzemelni kellene a barlangfürdőnek.Tisztelt Bajusz úr! Ékkő? Az már nagyon rég volt! Miskolctapolcán mièrt nem volt semilyen rendezvèny,vagy bàrmilyen program,11(!)hónapig? Miért hagyták lepusztulni Tapolcát?!!! Mikor nyit ki a Barlangfũrdő? Várom a választ!
  • Válasz
  • Módosítva
Nem Miskolctapolcának hozzák a rossz hírét!Annak olyan nincs!!!Rossz híre a Fidesznek van.Ígéret szerint már üzemelni kellene a barlangfürdőnek.Pénzt is kaptak rá.(A lehet nincs már meg?)Azonkivül,hogy az ellenzéket és az előző városvezetést okolják a sajnálatos tűzesetért és mindenféle indokokkal késleltetik az újjáépítést,mit tettek?(Saját magukat sztárolják,mert az nagyon megy!)Csak az igazat! A színtiszta igazat szeretném hallani!!!!Habár fideszestől ilyet nem tudom,hogy ellehet-e várni!?
A másik ékkő Lyukó. Ezt a belügyminiszter mondta.
Nagyon jók a programok,aki mást ír nem jár oda!
Ezt ki szervezi?
Tavaly is volt gin party…csak mondom 🤣 te hol is voltál akkor???
Bunkók és 🤡🤡🤡

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű