Ja, csak egy borzalom beton tévétoronnyal lehet elbarmolni a történelmi Avas látképét.Azt mikor bontjátok értékvédők ? 1 2 Válasz
8 Responses
Giccs B+
Műemlék mellé nem szarunk ilyet. Fogjon kezet Rostással!
Ja, csak egy borzalom beton tévétoronnyal lehet elbarmolni a történelmi Avas látképét.Azt mikor bontjátok értékvédők ?
Az nem mellette van, és már ott van. Nem szükséges ostobának lenni…
Végre egy szép keresztény gesztus. Ráférne a városra !
de aranyos ez a taba jenő bá
Most akkor a Kereszthez visz majd a Libegő ? ? ?
A REFORMÁTUS TEMETŐ ÉS TEMPLOM FÖLÖTT KÜLÖNÖSEN JÓL MUTAT EGY PÁPISTA KERESZT . . .