Orbán Ráhel: Longevity, entertainment suite, masterclass, desztináció, egyébként

A kérdésre, hogy a szélesebb közönséghez – magyarul a csóróbbakhoz – ez hogyan juthat el, Orbán Ráhel elmagyarázta, hogy szerinte „a longevitynek része lehet egy jógatáboros elvonulás, ahova lényegében a matracon és a csenden kívül sok mindenre nincs feltétlenül szükség”. Sőt, szerinte „a longevityt az teszi érdekessé, hogy az ember otthon is csinálhatja, a négy fal között”, és „lehet digitális eszközökön masterclassokat követni”, ahhoz, hogy az ember egyébként ezt a longevityt beépítse a mindennapjában”.

Ezután beszélt Dr. David A. Sinclair Meddig élünk című könyvéről, miszerint az író megemlíti benne a magyar nagymamáját és annak „magyar virtusát”, Orbán Ráhel pedig ezért is gondolja, „hogy talán mi, magyarok rendelkezünk olyan ősi képességekkel, ami a longevity alapját képezheti”. Sőt, úgy fogalmazott: „Kicsit azt érzem, hogy a mi gyökereink, a mi magyar gyökereink hordozzák magukban azt a törekvést, hogy jól éljünk.” Szerinte „ha végiggondoljuk, hogy régen hogy éltek az emberek, akkor talán visszatalálunk az életminőségnek a titkához is”.

A férjéhez tartozó Gránit Bank is szóba került, amikor elmagyarázta, hogy szerinte olyan jó volt a munkafolyamat a BDPST Konceptnél, hogy úgy döntöttek, „ne csak a BDPST csoportnak a szállodáival foglalkozzon az ügynökség, hanem kezdjünk el a piaci, pénzügyi területeken is részt venni, marketing és kommunikációs feladatokban. Így került hozzánk a Gránit Bank teljes újrabrandelése”.

Ezeken felül az alábbi gondolatok szakadtak még ki Orbán Ráhelből: