Nem hivatalos fideszes forrásaink szerint második nekifutásra, Magyar felhívta Tocát és így mégis sikerült lefoglalni a sportcsarnokot szerdára. Állítólag az egyetemi sportcsarnok is játszott volna…
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Nem hivatalos fideszes forrásaink szerint második nekifutásra, Magyar felhívta Tocát és így mégis sikerült lefoglalni a sportcsarnokot szerdára. Állítólag az egyetemi sportcsarnok is játszott volna…
18 Responses
A VÁROSHÁZA MEGERŐSÍTETTE MÁR A HÍRT ? ? ? ? ? ?
tócsa még nem de demcow már írja
már akkor a sportcsarnokunk is be lesz mocskolva a féregfajtákkal
Anyád is megy?
Csak a Teanyád jár poloskajárásra
Petike!
Én jelentkezem a hirdetésedre a Tiszába! Csak még azt tisztázzuk, hogy milyen színű legyen a fürdőgatyó és milyen naptejet vigyek, hogy ne égjek le mindig, mint te.
Hány köcsög lesz szerdán a sportcsarnokban?
„Köcsögök, elküldtem őket a k.rva anyjukba, Dunába lökném az összeset”
https://www.origo.hu/itthon/2024/11/magyar-peter-sajto-ujabb-hangfelvetel
Menyhárt, ha te is elmégy, akkor egy biztosan lesz!
Menyhárt, miért érdekel téged, hogy hány köcsög lesz szerdán a sportcsarnokban? Tán téged bízott meg a Szájer, hogy szerezz dugópajtikat a politikai újraélesztése alkalmából tervezett ereszes buliba?
))) Forró lányok várnak rád —– https://ok.me/7TJI1
a Diktafon polizálás atyja ellopta a Bazin gyerek ötletét
És
ki fizette a sportcsarnok bérleti díjat?
az EPP?
vagy
Paul Krugman , Kim Lane Scheppele , Charles Gati?
hol lesznek ma az újságírók ha mindegyiket a Dunába lökdösi et az állat?
https://pestisracok.hu/magyar-peter-dunaba-lokos-szovege-o
Buday, megállsz itt, vagy az összes hamisított felvételt belinkeled a Prostisrácokról?
Pazmeg!
Bartha eftás az első sorokban , mint valami vörösinges Áts Feri képviselte a garázskocsmák népét?
Aki megy az el ne felejtsen,alkalomhoz illően tisztálkodni,mert zárt térben még jobban irritálja a szag a messiást!
SZARHÁZI, MINEK JÖTTÉL IDE? BENCE, A CIGÁNY TESTŐRE MENEKÍTETTE KI EZT A MOCSKOT:
https://www.vadhajtasok.hu/2024/11/20/sz-at-rhazi-magyar-petiket-tu
ja, ja BÉKETÁBOR
„1) ‘Alapmű’ Brzezinski-nek 1997-ben megjelent könyve a Nagy sakktábla, melyben azt elemzi, hogy az USA érdeke Ukrajna – Oroszország elválasztása.
2) az ukrán kormányok nem keveset tettek különböző rendeletekkel a kisebbségeik megalázásáért. Ebben benne van / volt a kb. 8.5 milliós orosz lakosság Kelet-Ukrajnában.
3) nacionalista-fasiszta tevékenységeik a 2. Világháború során, amire ma is / újra büszkék.
4) a kievi amerikai nagykövet maga mesélte, hogy a Majdan (puccs) előtt 2 nappal felhívta Victoria Nuland, Kelet-Európáért (?) felelős (fő xarkeverő) amerikai államtitkár (vagy helyettes) és megmondta, ki legyen (a puccs után) az új ukrán miniszterelnök.”