Spájzgörz matiszpapa LÁSZLÓelvett 15%-ot Barkaitól, úgyhogy jár a sütemény a hópkutyának. A nap

akkor most a spájzgörz matiszpapa LÁSZLÓ leveleivel mi lesz? thóoóoóoóoócára hárul hogy megválaszolja őket?
ő megbocsájt hisz elvett 15%-ot Barkaitól, úgyhogy jár a sütemény a hópkutyának.

11 Responses

  1. Szuper voltál az ATV-ben, Péter Magyar ! Nagyon izgultunk végig, de jól csináltad! Profi voltál, higgadt maradtál. Csak így tovább holnap is

  2. Csak a dk-s agyhalottak gondolhatják, hogy aki lehóra szavazott az amúgy a dk-s árulóbanda jelöltjére szavazott volna…

    3
    2
  3. Ez a vén geX hány éven keresztül és hány milliót sikkX el a speciális mentők alapítványának bankszámlájáról?

  4. Barkai…
    Végre egy tanult ember a baloldalon a sok suttyó komancs retek helyett!
    Aztán kijöttem a lidliből, és ott van a jelöltjük a plakáton – Orosz Bernadett…
    Ez bőven több, mint 15% mínusz!!!

  5. a meglepi az lesz ha 2026-ban Barkai Tisza Párt jelöltjeként elpicsázza Garantálom Kiss Jankót 🙂

    1
    1
    1. 1. A Tisza akkora zsák szarral, mint matiszpapa nem égeti magát.
      2. Akkorra a vén hülye már rég a temXben lesz. Nézz rá a gyomorbajos fejére.

  6. A Szpájzgörz úr csodálatos munkásságával kapcsolatban indult rendőrségi és adóhatósági vizsgálatok, hogy állnak mostanság? Tud már valaki valamit? Csak, mert nagyon hallgat ezekről a vén szarházi.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű