Igen, igen. Itt történt az a vezetés közben telefonálós, piros lámpa benézős accident. De a driver elmondása szerint nem történt Xelőbb eljutni a mennyországba.
Véletlenül nem egy összehajtott kerekes széket szállítanak a tetőtartón? Feltételezem, hogy nem oldtimer találkozóra tartanak Balatonfüredre, hanem egy magyar család, mai magyar valóságának egy szeletét látjuk, a minennapi nyomorukat. Nem biztos, hogy velük kellene gúnyolódni…
5 Responses
Van kalap a sofőrön?
Ez a Lehoczki tér?
Igen, igen. Itt történt az a vezetés közben telefonálós, piros lámpa benézős accident. De a driver elmondása szerint nem történt Xelőbb eljutni a mennyországba.
Véletlenül nem egy összehajtott kerekes széket szállítanak a tetőtartón? Feltételezem, hogy nem oldtimer találkozóra tartanak Balatonfüredre, hanem egy magyar család, mai magyar valóságának egy szeletét látjuk, a minennapi nyomorukat. Nem biztos, hogy velük kellene gúnyolódni…
Kellően proli a képbeküldő. Túl sok napiszar „Bevetésen A szállító” rovatot nézett.