Hideg a vize, de akinek a meleg viz a kedvese az menjen a villanytelepi strandra! Ezek mennek

Kedves Diósgyőri Várfürdőt Kedvelők!
Emlékezzünk Szász István fotója alapján akedvenc strandunk virág korára!
Ne hagyjuk továbbra is az enyészeté legyen ez az egyedülálló hegyvidéki strandunk! Tudjuk hogy hideg a vize, de akinek a meleg viz a kedvese az menjen a villanytelepi strandra! Nekünk a Diósgyőri Várfürdő és Szauna a kedvencünk!
Mentsük meg a Diósgyőri Várfürdőt!

2 Responses

  1. Tönkrebaszta a geci sámán 🙁
    Vörös TrXr Pali meg megígérte, hogy visszaállítják, de ebben is hazudott.

    1. Azt az alakszai zotyó igérte meg végső kétségbeesésében…
      „A Diósgyőri Várfürdő azonban valóban kampánytéma volt ősszel. Alakszai Zoltán, a Fidesz–KDNP polgármesterjelöltje fő programjai között szerepelt a strand újranyitása.”

      Mondjuk ígérte ő azt is hogy megoldja a Tündérkert problémáját, de ki hisz egy sxbérencnek?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű