| Hamarosan visszalép Tóth-Szántai Hatvani Olivér javára, és az egész város egy dvtk vágy-vízió klubbá alakul. Most olvastam az időjárás jelentésben. |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Hamarosan visszalép Tóth-Szántai Hatvani Olivér javára, és az egész város egy dvtk vágy-vízió klubbá alakul. Most olvastam az időjárás jelentésben. |
3 Responses
Azt a dagaxt baxt még a saját anyja se szavazná meg
idióta Toca, azt hitte, ha minden internetes honnlapon a idesz pénzéből oldalt, alul, felül, az ő ellenszenves képe jelenik meg, lehet belőle polgármester.
Hányinger az egész.
debil gitáros mond csak jól vagy? Nem kellettél Katinak sem, de Simon kapitánynak sem. Barcikáról miért raktak ki?
Mesélj zimizümi.
Elfogyott a della?