A cél  a 18 éve regnáló autokrata vezetés, Szitka Péter és csapatának leváltása

Tisztelt Szerkesztőség!

 
 A kazincbarcikai Városvédők Egyesülete bejelentette a polgármester- és az önkormányzati képviselőjelöltjeit . Az egyesület célja  a 18 éve regnáló autokrata vezetés, Szitka Péter és csapatának leváltása.
A mellékelt képen látható személyek balról jobbra haladba:
Felsősor: Orosz Csaba, Kovács József István, Mérten János
Alsósor: Pogány István, Kalanovicsné Fábus Éva, dr.Séllyei Erzsébet, Szabó Ilona, Bodnár Katalin
Köszönjük!
Tisztelettel Városvédők

3 Responses

    1. jaj azt gondolják alkalmasak erre! De jó, hogy mindenki tele van önbizalommal abból nincsen hiány! Nézzük már meg a Városvédők csapatát finoman szólva is mazsola banda mit akarnak ezek!Inkább vezessenek valami nyugdíjas klubot! A nők meg menjenek vissza a konyhába ránézésre ott jobban teljesítenének!

    2. A cél, hogy menjenek haza kötögetni és nézzenek ki az ablakból, hogy milyen szép, rendezett városban élnek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű