Tisztelt Szerkesztőség!
A kazincbarcikai Városvédők Egyesülete bejelentette a polgármester- és az önkormányzati képviselőjelöltjeit . Az egyesület célja a 18 éve regnáló autokrata vezetés, Szitka Péter és csapatának leváltása.
A mellékelt képen látható személyek balról jobbra haladba:
Felsősor: Orosz Csaba, Kovács József István, Mérten János
Alsósor: Pogány István, Kalanovicsné Fábus Éva, dr.Séllyei Erzsébet, Szabó Ilona, Bodnár Katalin
Köszönjük!
Tisztelettel Városvédők

3 Responses
nincs esélyük, szép napot
jaj azt gondolják alkalmasak erre! De jó, hogy mindenki tele van önbizalommal abból nincsen hiány! Nézzük már meg a Városvédők csapatát finoman szólva is mazsola banda mit akarnak ezek!Inkább vezessenek valami nyugdíjas klubot! A nők meg menjenek vissza a konyhába ránézésre ott jobban teljesítenének!
A cél, hogy menjenek haza kötögetni és nézzenek ki az ablakból, hogy milyen szép, rendezett városban élnek!