„Tartsd tisztán a világot” feliratú táblával jelent meg, amely egy kukába dobott Dávid-csillagot ábrázolt

A varsói orvostudományi egyetem felfüggesztette norvég hallgatójának, Marie Andersennek státuszát, egyelőre nem látogathatja az egyetemet. A diáklány egy palesztin-barát tüntetésen „Tartsd tisztán a világot” feliratú táblával jelent meg, amely egy kukába dobott Dávid-csillagot ábrázolt. „Egyetemünkön nincs helye a gyűlöletbeszédnek és erőszaknak”– írta az eset után a rektor, Zbigniew Gaciong.

8 Responses

  1. XXNem így kellene elmondani, mit jelentenek. Dávid, ötágú emberszabású csillagos az egész fekete népe a fekete kereszten hét rózsásoknak, sivataggal együtt,rendekkel együtt, kék ruhás hölgy szimbólummal.

    1. Rosszat mondani a zsidokról egyenértékű a Holokauszttal.

      Mindenki aki rosszat mer állítani a zsidokról az antiszemita ,fasiszta, trappista, Horthysta és börtönbe van a helye.

      Megyek is jelenteni ezt a gyűlölet keltő kommentedet a jobbik elnökének Jákob péternek

    1. már szervezik a DK európai támogatói:

      „Több ezer muszlim tüntetett Németország szívében – az „Iszlám Generáció” kalifátust akar létrehozni
      Körülbelül 3000 tüntető vonult végig Essen belvárosán „Allahu Akbar” kiáltással.”

  2. Tényleg itt lenne már az ideje Miskolcot tisztán tartani.

    Kifele Miskolcról a cigányokkal ,zsidókkal és a sok homokcigány-niggerrel együtt.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű