Magyarországra költöző németek: tényleg csak a német bevándorláspolitika elől menekülnek?

Egy válasz

  1. Elmentem a DM-be. Hallottam fizetés közben, hogy valaki cigis dobozt emleget, nem tudtam, hogy az enyém kiesett a táskából. Mentem tovább a dolgomra, majd a kijelölt helyen rá szerettem volna gyűjtani, óvatosan, előre hajolva, mert esik le a parázs néha a féligi megtöltött cigiből, kerestem, kutattam, nem találtam a kék fémdobozomat. Visszamentem a DM-be, ahol kérdeztem, találtak-e cigisdobozt. Az eladó közölte, hogy ő kidobta a szemétbe, oda kell benyúlni érte. Bizony, ő nemcsak, hogy kidobta, de be sem nyúlt érte a blokkok közé. Én odamentem, kiemeltem és elnézést kértem. Kellemetlenséget okoztam. Bizony, kellemetlen a ronccsal, a tüdőhangúval a találkozás, én sem szívesen megyek emberek közé 2005 óta.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű