A szlovák rendőrség is reagált arra a közösségi hálókon terjesztett álhírre, hogy az „amerikaiak idézték elő” a hétfői szlovákiai földrengést. A rendőrség a közösségi oldalon és az Álhírek és átverések című oldalán (Hoaxy a podvody – Polícia SR) reagált.
„Az álhírterjesztők ismét a HAARP rendszerre mutogatnak, úgy, mint a törökországi földrengéskor” – írta a rendőrség, hozzátéve, ez a rendszer az összeesküvés-elméletek terjesztőinek egyik kedvence, és azt állítják, az Egyesült Államok azzal idéz elő szándékosan természeti katasztrófákat szerte a világban.
A rendőrség hozzáteszi, a HAARP nagyfrekvenciás antennákból álló rendszer, és a Föld ionoszféráját, valamint a Nap sugárzásának hatásait vizsgálja. „A légkörnek ez a rétege kulcsfontosságú a rádiókommunikáció szempontjából, ezért fontos tudni, milyen hatással vannak rá a naptevékenységben bekövetkező változások” – tette hozzá a rendőrség.
Azt is hozzáfűzte, a rendszer „nevetséges mennyiségű energiát” bocsát ki kutatási célokkal az ionoszférába, és tekintve a légkörünk legfelső rétegének óriási kiterjedését, teljesen elhanyagolható hatásai vannak.
Hétfőn este 4,9 magnitúdójú földrengés volt Kelet-Szlovákiában, a rengés epicentruma a Varrannói (Vranov nad Topľou) járásban található Gyapár (Ďapalovce) községnél volt.





11 Responses
A „húgyagyú” álhír terjesztők ! Más dolguk nincs,mint baromságokkal riogatni az embereket ??? Keressenek már valami értelmes elfoglaltságot maguknak!Mondjuk kötögessenek!
– Itt mindenki hülye?!
– Itt? Mindenki.
Orbán a Bertalan utcai XXXXXXXXXXXXXXX Kereszténységet játszanak az ország legyőzői, valamennyi egykori egyház legyőzői, emberiség felszámolói.
Most éppen mormon templomot akarnak építeni a Rákóczi téri vallásuknak Jézus nevében, mint utolsó idők Krissztusi mormon egyházával.
Az emberekben nem hiába merült fel jogos nagy kérdésként a HAARP rendszer mert gondolni vélik nem csak jóra de rosszara is használhatják sajnos.
Itt midnenki hülye? Senki nem hülye csak kérdésként merült fel az emberekben mi van ha a HAARP rendszer? Keressenek más elfoglaltságot kötögessenek? De felhúztad magad. Mire ez az idegesség?
https://uploads.disquscdn.com/images/9d116b7873f5870ac02f48cb16b3177bd98be95cb61c2edec0503a5e319ade41.jpg?w=800&h=918
Szőke „Fickós” izmos Ficó hófehér sörényes paripáján dübörögve bevágtatott fakó fehér dicső, délceg izmos lován amit még a föld is megérzett. 😉
Látom most már szívesebben szopnád le ficót mint a lovat, te magyargyűlölő senki!
Na várjuk ki a végét, szerintem pár hónap alatt kiderül, hogy ha sz0pásról van szó, akkor Orbán is inkább Ficót választja a ló helyett…
És te kinek a csöcsét szívod az „Usákokét” vagy a „Ruszkikét”? Izraelét vagy Palesztináét? Te melyiket gyűlölöd jobban vagy mindegyiket? Na ez a gyűlölködés fogja Európa sorsát is megpecsételni. Mert sajnos az Ukrán háború után jött az Izraeli háború és sokan mondják sőt érezni, hogy sajnos a következő konfliktus gócpontja hamarosan a teljes Európa lesz. Azt meg már mi sem ússzuk meg sajnos itt kishazánkban . Végzetes és teljes szétesése összeomlása várható a Közel keletnek majd Európának végül az egész világnak sajnos??? Sokan teszik fel a kérdést jogosan aggodalmaskodva az eluralkodó sajnálatos gyűlölet miatt. Mert a folyamatokat látva ez a gyűlölködést ide fog vezetni sajnos. Szeretet apró magvai ami szárba szökkenhetnének ezzel győzedelmeskedhetne a szeretet elveszni látszanak sajnos nem csak Ukrajnában és Izraelben és Palesztinában ahol háborúk de a szeretet apró magvai már Európában és Magyarországon is elveszni látszanak sajnos. Európába szerte is már hol a Palesztinok ellen tüntetnek hol az Izraeliek ellen sőt a két tábor összetalálkozásánál már balhék Európában is az Izraeli háború kapcsán Európában is tüntetések kezdődtek két tábor tüntet hol egymás ellen is. Sőt sokan azt a kérdést teszik fel vajon lesz -e még 2024? Sajnos ember embernek vérfarkasa lett mindenki utálja a másikat sajnos ez lesz az egész világ veszte sajnos. Mert a szeretet helyett a gyűlölet tör utat magának. Mindenki a békét szajkózza marhajó de mégis mindenki meg háborúzna, hogy akarunk akkor békét? Sajnos sokunknak az az érzés, hogy sehogy az egész béke iránti vágy „egy mesebeszéd” sajnos csak és nem valóságos nem hiteles sajnos. Ukrajna és Izrael már háborúba sodródott. Európa szerte már tüntetések. Baljós árnyak sötét fellegek gyülekeznek Európa egén is sajnos érezni közbeszédből emberek hangulatából ami sajnos nem rózsás. Utáljuk Sorost, utáljuk Brüsszelt másik tábor utálja ruszkikat gyűlölködés vezet mindig konfliktusokhoz sajnos és háborúkhoz.