| Vizsgáljuk meg annak a kérdését, hogy a Szvoboda László FB posztját átvevő BOON, a kormányoldal kezében lévő helyi média, az országos hírcsatornák volt-e közük és érdekük, hogy elhallgassák az eseményeket? |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Vizsgáljuk meg annak a kérdését, hogy a Szvoboda László FB posztját átvevő BOON, a kormányoldal kezében lévő helyi média, az országos hírcsatornák volt-e közük és érdekük, hogy elhallgassák az eseményeket? |
3 Responses
A Boon olvasottsága annyira „erős”, hogy akár ír, akár hallgat bármelyik eseményről, nem lesz nagy visszhangja.
Ja, egykutya, mint a mifos, a másik ugyanakkora szar. Miskolcon nincsenek újságírók, csak a bölcsészkar végtermékei.
Hát érdekes lesz majd amikor Lölő bácsi megtudja, hogy egy miskolci nyikhaj a Lölő érdekeltségébe tartozó Diósgyőrfesztről kritikát mert írni 🙂
Lehet valami portás helyettesítette az egy darab még firkáló észlényt,