„ha Magyarországra jössz,nem veheted el a magyarok munkáját!”..indiai kamionsöfőr nőket toboroznak havi 700ezer nettóért..
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
„ha Magyarországra jössz,nem veheted el a magyarok munkáját!”..indiai kamionsöfőr nőket toboroznak havi 700ezer nettóért..
Egy válasz
„Nem értitek a 2-bites agyú balliberális szavazót! Neki egy O1G szintű válasz kell a világ minden problémájára, ennél bonyolultabb összefüggéseket, magyarázatokat képtelen feldolgozni. És a dollár-média megadja nekik a szintjükhöz passzoló 2-bites narratívát. Ettől felhorkan a kis balos disznó, röfög magában egy Oooobán-Mészáros-NEEEEER-t és helyreáll az egyszerű kis lelkivilága! Csak röhögni lehet „ezeken”!”