Gyurikám mikor lesz már egy jó szabadtéri pörköltfőzés a nyugdíjasoknak?? Kb. ehhez értesz…, 1 Válasz
Szóljál már Rokkernek, hogy a Bábonyibércen a szája széléig ér a szemét…!!!! Ha már a kampányban ez volt a fő vesszőparipája!! Sehol nem vagytok, szégyen!!! 1 Válasz
2 Responses
Gyurikám mikor lesz már egy jó szabadtéri pörköltfőzés a nyugdíjasoknak?? Kb. ehhez értesz…,
Szóljál már Rokkernek, hogy a Bábonyibércen a szája széléig ér a szemét…!!!!
Ha már a kampányban ez volt a fő vesszőparipája!! Sehol nem vagytok, szégyen!!!