Ne vitatkozz, mert simán lepofoznak a miskolci belvárosban is

Az elkövető 2022. november 18-án 11 óra előtt Miskolcon, a Görgey Artúr utcában haladt személygépkocsijával. A férfi közlekedése során egy előtte haladó autóssal kialakult közlekedési szituáció miatt – a megállást követően – kiszállt a kocsijából, majd szóváltásba keveredett a másik sofőrrel. A gyanúsított a lehúzott ablakon keresztül több alkalommal megütötte a sértettet, majd elhajtott a helyszínről.

Beismerő vallomást tett.

A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

2 Responses

  1. Na igen, egyre több van, tolnak le a belső sávban 65nél a 60as nál, vagy az 50nél 55el!!!!
    Ez a jellemző.
    Persze nem ugyanaz, mint amikor a hülye 40el a belsőben torlaszt, vagy ak@r ugyanígy a külsőben 35özik.
    Na ezek megérdemlik azt a két büdös nagy pofont, hogy elgondolkozzanak, kell e nekik autót vezetni a forgalomban?????

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű