Mindeközben, Alsószuhán a mentősök. “HÁT TI MEG MI A F….T KERESTEK ITT ???” Ezek mennek

“HÁT TI MEG MI A F….T KERESTEK ITT ???”
Vasárnap este a Borsod-Abaúj- Zemplén megyei Alsószuhán láttak el beteget bajtársaink, távozáskor azonban a szomszéd házban levő “buliból” kitántorgó, ittas fiatalok belekötöttek a mentő-gépkocsivezetőbe. Vállalhatatlan hangon, agresszíven vonták kérdőre a parkolás miatt, és azt tudakolták, hogy miért jártak a szomszéd családnál. Az életmentők csak úgy tudták elkerülni a fizikai atrocitást, hogy visszamenekültek a beteghez és onnan értesítették a mentésirányítást. A mentésvezető azonnal a rendőrség segítségét kérte, akik pillanatok alatt helyszínre értek. Intézkedésüknek köszönhetően, végül nem történt személyi sérülés és bajtársaink biztonságban hagyhatták el a helyszínt. Köszönjük a gyors és hatékony segítséget! A mentésben résztvevőknek gratulálunk! ?❤️?
❗️AZ ORSZÁGOS MENTŐSZOLGÁLAT BAJTÁRSAI KÖZFELADATOT ELLÁTÓ SZEMÉLYEK❗️ #mentők #veddészreamentőt

5 Responses

    1. Nem. Koszos részeg cigányok.
      Nem kell mindig vinnyogni a bukta miatt kis összefosott! 🙂

      2
      1
      1. Nem egymás ellen kéne hadakoznunk, hanem összefogva lépni aroma ügyben, amíg vannak még mentősök/tanárok, nagyszüleink, stb.

        1
        1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű