Az AMD és az Intel leállította a szállításokat Oroszországba

Az AMD és az Intel leállította a szállításokat Oroszországba

A világ két legnagyobb chipgyártója, az AMD és az Intel bizonytalan ideig felfüggesztette a szállításokat Oroszországba az orosz RBC üzleti lap jelentése szerint. A döntés eredményeként súlyos készlethiány és áremelkedések várhatóak az orosz piacon.

5 Responses

    1. idióta
      amire te próbálsz itt szánalmasan utalni , szóval az oroszok sosem használtak FÉG AMD-65 -t

      1. Mi van okoska, megtaláltad a wikipédián?
        Azért jó sok országba adtak el, ugye?!

  1. ó hát jó sok országba bizony, csak éppen pont az oroszoknak nem, hát még ilyet!
    barmocska 🙂

  2. Az orosz megymagozóba, meg a paradicsompaszírozóba sem kell chip.
    Majd újra gyártanak ilyeneket, meg lábbal hajtható moszkvicsot, zájcsik biciklivel.
    Marad chip az európai gyáraknak, majd mi termelünk.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű