1944 telén, a holokauszt tetőpontján egy fiatal lengyel fényképész elásott egy dobozt, tele fotókkal és negatívokkal.http://emina.hu/terasz/halaltabor-kepek/?fbclid=IwAR0_tSIc_D7rG52Eo0dAZSwAdn4FiSDUJtuJ65gFd6zW9pq6hixhbd70G34
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
1944 telén, a holokauszt tetőpontján egy fiatal lengyel fényképész elásott egy dobozt, tele fotókkal és negatívokkal.http://emina.hu/terasz/halaltabor-kepek/?fbclid=IwAR0_tSIc_D7rG52Eo0dAZSwAdn4FiSDUJtuJ65gFd6zW9pq6hixhbd70G34
3 Responses
Bölcsőde a táborban? Lebombázott zsinagóga? Nagyon èrdekes…
Ne izélj már! Ezek a gyerekek, illetve a gyerekeik tanúskodnak a titkánőcske ellen, hogy túl szorgalmasan gépelt, továbbá átkozzák a majdnem kiskorú kiskatonát, hogy ahelyett hogy megpunnyadt volna a keleti fronton, túl szorgalmasan őrizte a tábort.
Én még csak egy pajzán gondolat voltam a háború idején, úgyhogy semmiféle megbánást nem érzek, hagyjatok már békén ezzel az állandó izéléssel…
Trú story bro ?