Fáj az igazság mi narancsoskám? fő a víz és már forró, kikaptok egy avasi csávótól, szar ügy, kelletett vóna valami csinálni 12 év alatt, mondjuk elhatárolódni a vezírtől vagy harmadik utat utcát keresni, most már késő, nincs fidesz visszaút
Valóban találhatott volna a Jobbik egy használhatóbb embert. Szerintem beszélni sem tud rendesen, amit meg mond szóra sem érdemes.
A fenti kép szerint meg nem százas, ahogy mondani szokták.
13 Responses
Íme, a vegytiszta nettó magyargyűlölet.
https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&facet=none&pickerSort=asc&pickerMetric=location&hideControls=true&Metric=Confirmed+deaths&Interval=Cumulative&Relative+to+Population=true&Align+outbreaks=false&country=DEU~AUT~HUN~SWE
mennyit keres egy miskolci politikus?
Amennyit nem szégyelli. A munkájukkal fordítottan arányos.
Sportállásokkal vagy sportállások nélkül? Kérdezd a rokkert vagy bartát!
Forintra annyit amennyit a fidesz megszavazott neki kétharmaddal. Aki szerint nem így van az tegyen feljelentést.
. Hát nem az eszéért irigylik ezt a bugrist.
Téged sem!
bezzeg a csöbör klán meg a maffiapárt az jobb mert mennyivel jobb lett tőlük miskolcnak 12 év alatt ugye?
Ugye?
Soha nem gondoltam, hogy létezik érv Csöbör mellett. Nos, a jobbik megtalálta. Úgy hívják, hogy Szilágyi Szabolcs.
Tele a pelus Dórika?
Fáj az igazság mi narancsoskám? fő a víz és már forró, kikaptok egy avasi csávótól, szar ügy, kelletett vóna valami csinálni 12 év alatt, mondjuk elhatárolódni a vezírtől vagy harmadik utat utcát keresni, most már késő, nincs fidesz visszaút
Valóban találhatott volna a Jobbik egy használhatóbb embert. Szerintem beszélni sem tud rendesen, amit meg mond szóra sem érdemes.
A fenti kép szerint meg nem százas, ahogy mondani szokták.