Küldjél egy elhagyott autót BNP/ Ómassa

3 Responses

  1. Még mielőtt valamelyik fidesznyik barom (mennyémá, tudjuk, Dupcekbe szerelmes, Szegvárikatival hogyvót, stb) összegereblyézi a hét agysejtjét, hogy szüljön velük valami eget rengető szánalmat, ez a szar, ami a képen van, kb 20 éve áll ott. Igen, jól érted, végigkísérte a Kriza időszakot is, maradéktalanul.

    12
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű