Megszűnőben az MSZP

A zuglói önkormányzat két MSZP-s képviselője kilépett a pártból és átigazolt a Demokratikus Koalícióhoz – áll a DK közleményében. A két képviselő Hevér László György, a XIV. kerületi képviselőtestületben a Népjóléti Bizottság elnöke és Bitskey Bence, a Pénzügyi és Költségvetési Bizottság tagja.

 

A pártváltással már hat DK-s képviselő van az önkormányzatban, így a párt többségbe került.

6 Responses

  1. Kellene a „Terror Ház”-ban egy másik „átöltözések terem”, ahol a möszöpösök átöltözhetnének dékásnak, kis nyilas -nagy AVh-s mintára. A nyaralásból hazatérő
    Klara Petrova Dobreva lenne a zászlóanya.

  2. 89-ben már levettek belőle 1 betűt, így lett MSZMP-ből MSZP.
    Legfeljebb most is levesznek 1 betűt.
    MSZMP
    MSZP
    MZP

  3. Az a baj, hogy Miskolcon élősködve uralnak, irányítanak és húzgálnak mindent. Szégeny, hogy egy ilyen maradi és mérhetelen népszerűségű párt leszerepelt prominensei ezt ebben a városban megtehetik. Az is szégyen, hogy ezt hagyják nekik!!!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű