Probléma lépett fel szombat délután a Digi szolgáltatásában. Úgy tűnik, a baj országos

 

A Digi Facebook-oldalára százával érkeznek a hozzászólások, a DownDetector státuszfigyelő oldalra pedig ezrével a hibajelzések. Ezek alapján úgy tűnik, szombaton délután 2 óra körül történt valami, amely miatt sok előfizetőnél elérhetetlen a vállalat internetszolgáltatása, illetve tévéadás sincs.

 

A facebookos kommentek alapján úgy tűnik, a probléma országszerte jelentkezik.

 

Hírünk megjelenésének időpontjában a Digi weboldala elérhetetlen.

 

A szolgáltató egyelőre nem reagált nyilvános felületre érkezett panaszokra

2 Responses

  1. Végig kapcsolgattam a tévé csatornákat, miskolci csatorna volt egyedül, nem tudom, hogy lehet.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű