És akkor mi van? Egyébként az utca névadóját Wesselényi Miklósnak hívták. Illene helyesen leírni a nevét. 1 Válasz
3 Responses
És akkor mi van?
Egyébként az utca névadóját Wesselényi Miklósnak hívták. Illene helyesen leírni a nevét.
Ha kirámolják ezután, akkor álljátok a veszteséget?
Miért hír az, ha egy ház éppen üres?
Lehet, hogy tele van a ház rejtett csapdákkal, mint az Indiana Jones filmekben.