Kondás Elemér győzelemmel mutatkozott be a DVTK kispadján szombaton, miután a piros-fehérek tíz saját nevelésű játékossal a keretükben legyőzték az élvonalban szereplő Kisvárdát. A diósgyőrieknél Asmir Suljić, a kölcsönből visszatérő Zsolnai Richárd, valamint a legfrissebb igazolás, Könyves Norbert volt eredményes – írja a dvtk.eu.

Diósgyőri VTK – Kisvárda Master Good 3-2 (1-0)
Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Rúsz Márton (Márkus Tamás, Berényi Ákos)
DVTK 1. félidő: Póser – Eperjesi, Hegedűs J., Szűcs K. – Kispál, Szeles, Zsolnai, Bokros Sz. – Makrai, Hornyák, Molnár G.
DVTK 2. félidő: Póser (Bánhegyi, 75.) – Orosz D., Karan, Szatmári, Bárdos – Zsemlye, Németh M., Oláh B. – Suljić, Könyves, Jurek. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Kisvárda 1. félidő: Odyntsov – Hej, Prenga, Kravchenko, Leoni – Karabelyov, Simović – Navrátil, Bumba, Czérna – Horváth Z.
Kisvárda 2. félidő: Dombó – Khimich, Rubus, Ćirković, Sikorszki – Zlićić, Ötvös – Gosztonyi (Mesanović, 70.), Camaj, Nagy M. K. – Jelena. Vezetőedző: Joao Janeiro

Sárga lap: Rubus az 58., Ötvös a 80. percben.
Gólszerző: Zsolnai (1-0) a 42., Jelena (1-1) a 47., Könyves (2-1 – tizenegyesből) az 56., Suljić (3-1) a 65., Ötvös (3-2) a 85. percben.