A kanadai kormány szerint 10-15 országban úgyis hamarosan megregulázzák a közösségi médiát.https://444.hu/2021/02/19/hiaba-izmozik-a-facebook-ausztraliaban-kanada-is-fizettetne-a-sajtobol-atvett-hirek-utan
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A kanadai kormány szerint 10-15 országban úgyis hamarosan megregulázzák a közösségi médiát.https://444.hu/2021/02/19/hiaba-izmozik-a-facebook-ausztraliaban-kanada-is-fizettetne-a-sajtobol-atvett-hirek-utan
2 Responses
Inkabb janada izmozik hiaba, sztem
Marmint Kanada ??