Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Mire készül? NB II ???
Készül elbaszni a rá szórt pénzt
A szokásos szopásra minek kell felkészülni? Felkészülés nélkül már a szopás se megy?
Minek? Több hasznunk lenne, belőlük ha a járdát sepernék a városban.
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Hozzászólás *
Név
E-mail cím
Északhírnök
4 Responses
Mire készül?
NB II ???
Készül elbaszni a rá szórt pénzt
A szokásos szopásra minek kell felkészülni?
Felkészülés nélkül már a szopás se megy?
Minek? Több hasznunk lenne, belőlük ha a járdát sepernék a városban.