A blokád. Amikor Veres Paliék lábon lőtték magukat , még a csata elött …

Szita Károly, Kaposvár polgármestere bejelentette: népszerűsítő kampányt indít, hogy minél többen regisztráljanak és kérjék a koronavírus elleni védőoltást. Hangsúlyozta: telefonon is kéri a 65 év felettieket, és segítséget nyújtanak a regisztrációs folyamatban.

Az Északmagyar kíváncsi volt milyen tervei vannak Miskolc polgármesterének, Veres Pálnak és csapatának. Tervezik-e kampány indítását, hogy felhívják a koronavírus elleni védőoltásra a figyelmet? A LED-es kijelzőket tervezik-e használni a tájékoztatás érdekében? Mennyi pénzt fordítanak a miskolciak védelmére? A városháza azonban nem tartotta fontosnak tájékoztatni az Észak-Magyarország és a boon.hu olvasóit e mindenkit érintő kérdésről.

16 Responses

    1. Bolsi irigység

      „Több éves tervezés, majd két és félévnyi kivitelezői munka után 2020 őszére 17,7 milliárd forintból, vissza nem térítendő európai uniós támogatással, elkészült a Németh István Program legnagyobb városon belüli beruházása. Az ország első ilyen jellegű fejlesztése révén a kaposvári közlekedés gyorsabbá, biztonságosabbá és kényelmesebbé vált, amely naponta 32 ezer, a központot érintő ember életét teszi könnyebbé.

      Bár a területileg is kiterjedt város rehabilitációs fejlesztés eredendően a közlekedést szolgálja, messze túlmutat a közlekedés modernizálásán. A hosszas és alapos előkészületek után egy olyan város- és területrehabilitációs beruházás készült el mintegy két év alatt, amellyel Kaposvár orvosolhatta a múlt adósságait – épületeket szanált, 30 évvel ezelőtt ideiglenesnek tervezett buszállomást bontott el, közterületeket modernizált –, és kaput nyithatott a jövő újabb fejlesztései előtt is – új városi gyűjtőutat, közúti és gyalogos felüljárót épített.

      A helyi és távolsági autóbusz-állomások a négysávos Áchim András utca ívkorrekcióját követően közvetlenül a vasút melletti területre kerültek, itt valósult meg Magyarországon először a különböző közlekedési ágak közötti közös peron. A busztársaságok közös irodaházba költöztek be, összehangolt menetrendet és utastájékoztatási rendszert alakítottak ki. A közlekedési központ környezetében 200 új parkolóhelyet (köztük K+F és K+R helyeket is) alakított ki a város, amely nagyban szolgálja azt a célt, hogy a közösségi közlekedést minél többen válasszák.”

      3
      4
      1. Mi a kérdés?Hogy a fideszben pénzelik a volt ügynököket?Tele van velük a fidesz, nincs ebben semmi új.

        4
        4
        1. Tudjuk! Biszku elvtárs volt veje is megmondta;???
          „Annak, hogy rosszul meg a bankszektornak, nem az extra adóterhelés az egyetlen oka. Ha 10 közraktárjegyből 9 egy banknál van, 100 hotelből 80 pedig egy másiknál, az nem Orbán Viktor hibája – fogalmazott Patai Mihály. Hozzátette: a különadó nélkül is legalább két éven át veszteséges lett volna a szektor. Ami a tőkemegtérülési mutatót illeti, a hét szűk esztendőnek most vagyunk a közepén, az idei év is katasztrofális lesz.

          Patai előadásból kiderült: több nagybank is rendkívül súlyos helyzetbe került, közülük kerülhetnek ki azok, amelyek elhagyhatják a magyar piacot. Bár neveket nem említett, az előadás egyik diagramján úgy tűnt, hogy a legrosszabb helyzetben jelenleg a CIB Bank, az Erste, az MKB és a Raiffeisen van.”/napi.hu,2013.11.07/ „

          4
          1
      2. Te szerencsétlen analfabéta hülye! Van róla részletes ismereted, tudod, hogy mennyire elbaszták, vagy csak fosod ide a szabad nép sikerpropagandát?

        1
        2
        1. 2007 , biogáz ???
          „A Magyar Cukor Zrt. kaposvári cukorgyárában működő üzemben a biogáz előállítása során egy másik értékes anyag is keletkezik az eljárás melléktermékeként: a tápelemekben gazdag fermentlé. A biogáz gyártásával párhuzamosan emelkedő fermentlé-mennyiség miatt a Magyar Cukor Zrt.-nek egy gazdasági alapokra helyezhető és környezetileg fenntartható megoldást kellett találnia…
          jelentős mennyiségű műtrágya váltható ki,
          tudtuk meg a Horváth Zoltántól, a Magyar Cukor Zrt. vízgazdálkodási- és környezetvédelmi vezetőjétől.”

          Mesélj már valamit a többi cukorgyárról. Ez még 30%-ban magyar.

          2
          1
        2. Mondom én, hogy bolsi irigység…

          „A kaposvári cukorgyár által termelt biogázt használják már a városi buszok meghajtására, valamint a városi fürdő fűtésére. De minden felújításra váró intézménynél próbálnak zöld megoldásokat is alkalmazni: például fejlesztik az épületek energiahatékonyságát és napelemeket helyeznek azok tetejére.”

          1
          1
          1. Miért, a bolsik hagytak valamit? Kik termeltetnek krumplit a „zsebszerződéses” földeken?

            2
            1
  1. Polgármesterünk megint valami gyerekecskével fotóztatta magát. Legközelebb kutyás kép következik!

    6
    2
  2. Valaki mondja meg, komolyan érdekel, hogy mutatják ki a virnyákot a szennyvízben, ha egy szappanos kézmosástól elpusztul?

    1
    1
  3. Érthetetlen, miként gondolja elfogulatlannak magát az a bíró, akinek igazgatási vezetője, vagyis a törvényszék elnöke perben áll az egyik peres féllel, az apával. Mindenesetre várjuk a tárgyalást a Kúrián, remélve, hogy az nekünk kedvez majd, így Lilla visszakerülhet az édesapjához.

  4. Először is: előtt és nem „elött”
    Másodszor: Mi köze van a védőoltás népszerűsítésének az önkormányzatnak? Megteszi ezt Rogán minisztériuma az évi több száz milliárdos költségvetéséből. (az is a mi adónkból van)
    Mellesleg aki oltatni akarja magát, megteszi népszerűsítés nélkül is, van annyira önálló gondolkodású.
    (Én azért megvárom, hogy mivel oltanak, milyen eredménnyel…)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek