Az ózdi acélművek egyik dolgozója rosszul lett, a COVID-19 miatt. Miskolcra küldték

Az Ózdi Acélművek Kft. közleményben jelentette be, hogy április 10-én a gyár egyik dolgozója rosszul lett, a protokoll szerint a Miskolci Semmelweis kórházba szállították, ahol többek közt koronavírus-gyorstesztet is végeztek rajta, ami pozitív lett.

Az ózdi acélművek egyik dolgozója rosszul lett, a COVID-19 miatt szabadságolták a műszakját

A fertőzést minden kétséget kizáróan bizonyító vizsgálat eredménye vasárnap készül el.

A cégvezetés nem várja meg ennek eredményét, és annak kimenetelétől függetlenül is két hétre szabadságoltak mindenkit, aki az alkalmazottal egy műszakban dolgozott. A maszk viselését kötelezővé tették, és fertőtlenítést rendeltek el minden olyan helyiségben, ahol a fertőzött munkatárs a munkavégzés idején tartózkodhatott.

(444.hu)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű