Simon és társai. Az előző városvezetés minden miskolcitól elvett 410 ezer forintot” címmel tartanak sajtótájékoztatót

„Az előző városvezetés minden miskolcitól elvett 410 ezer forintot” címmel tart sajtótájékoztatót a Velünk a Város frakció az idei költségvetésről

A sajtótájékoztatót tartják:

Dr. Simon Gábor, Velünk a Város frakcióvezetője
Hegedűs Andrea, Velünk a Város frakcióvezető-helyettese
Badány Lajos, Velünk a Város frakcióvezető-helyettese

A sajtótájékoztató időpontja: 2020.02.20. (csütörtök) 1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű