asszem
ezt a kommentet egy átlagos északhírnök-olvasó nem igazán képes értelmezni az dédunokái jelenléte nélkül, talán emiatt nincs lelkesedés a poszt körül
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
asszem
ezt a kommentet egy átlagos északhírnök-olvasó nem igazán képes értelmezni az dédunokái jelenléte nélkül, talán emiatt nincs lelkesedés a poszt körül