Javuló miskolci közbizti. Hat autót tört fel egy 17 éves csenyétei fiú

Két nap alatt hat autót tört fel egy 17 éves csenyétei fiú Miskolcon. A fiatalkorú férfi betörte az autók ablaküvegeit, majd ellopta a bennük felejtett pénzt és hangszereket. A nyomozók április 19-én az esti órákban elfogták a bűncselekményekkel gyanúsítható tinit. 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű