Dr. Csiba. Új mammográfiás készüléket adtak át

A CSP állami támogatást

kapott készülékre, melynek beszerzésében Ríz Gábor megyei fejlesztési biztos is segített. Mint mondta, lányos édesapaként tudja, milyen sokat jelenthet a nők számára ez az eszköz. Csiba Gábor főigazgató főorvos elmondta, egy évvel ezelőtt kezdték el a projektet. – Régi, elavult, gyakran meghibásodó készüléket cseréltünk le.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű