Volt rá precedens Borsodban, hogy tufa cigányok kipakoltak egy kisboltot eladták a piát és elmentek a pénzből kocsmázni 😀
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Volt rá precedens Borsodban, hogy tufa cigányok kipakoltak egy kisboltot eladták a piát és elmentek a pénzből kocsmázni 😀